Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFTURI SI PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA20774808
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava (CUI 4244911)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.249,34 RON
Valoare atribuită
2.249,34 RON
Data publicării
04.07.2018 13:40
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.249,34 RON

din 2.249,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.