Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie cartuse de toner conform anunt ADV1027708
- Număr anunț
- DA20968623
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII IASI (CUI 13590868)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367 RON
- Valoare finală
- 486 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 08:32
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.