Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Kingston 32 GB DataTraveler SE9 , USB 2.0, metalic, DTSE9H/32GB

Număr anunț
DA20968150
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,95 RON
Valoare atribuită
832,95 RON
Data publicării
04.08.2018 11:14
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,95 RON

din 832,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.