Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente de calculator si obiecte de inventar pentru IPJ IASI

Număr anunț
DA20968146
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.503,20 RON
Valoare atribuită
4.503,20 RON
Data publicării
04.08.2018 11:00
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.503,20 RON

din 4.503,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.