Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APARAT AER CONDITIONAT 12000BTU CU MONTAJ - S
- Număr anunț
- DA20771257
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,61 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 10:58
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,61 RON
din 1.512,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro