Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER XEROX WORKCENTRE 6505, 106R01604 - 56845/29.06.2018

Număr anunț
DA20966931
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
30237310-5 · Cartuse de fonturi pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.483,35 RON
Valoare atribuită
1.483,35 RON
Data publicării
03.08.2018 13:49
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.483,35 RON

din 1.483,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.