Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare centrala termica la sediul Primariei Oras Sovata

Număr anunț
DA20767999
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL MURES SRL (CUI RO12763600)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.452,87 RON
Valoare atribuită
38.452,87 RON
Data publicării
04.07.2018 08:08
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.452,87 RON

din 38.452,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.