Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun Gradinita Plastic T2R

Număr anunț
DA20765964
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit Piticot (CUI 32007481)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.134,60 RON
Valoare atribuită
1.134,60 RON
Data publicării
03.07.2018 14:42
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.134,60 RON

din 1.134,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.