Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale CURATENIE MUZEU

Număr anunț
DA20963268
Autoritate contractantă
MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.025,95 RON
Valoare atribuită
4.025,95 RON
Data publicării
03.08.2018 10:22
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
05.08.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.025,95 RON

din 4.025,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.