Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE IT PENTRU PRIMARIA DAVIDESTI, JUDETUL ARGES

Număr anunț
DA20961956
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Furnizor / câștigător
TECHNICAL IT SERVICE INDUSTRY SRL (CUI 35087124)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.885 RON
Valoare atribuită
4.885 RON
Data publicării
03.08.2018 09:04
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.885 RON

din 4.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.