Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corpuri iluminat public si montat

Număr anunț
DA20951334
Autoritate contractantă
Comuna Ieud (Consiliul local Ieud) (CUI 3626956)
Furnizor / câștigător
ROMFIL ELECTROPORT SRL (CUI 33988435)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.000 RON
Valoare atribuită
180.000 RON
Data publicării
01.08.2018 14:29
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 20:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180.000 RON

din 180.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.