Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT PARCHET PARDOSELI 2L

Număr anunț
DA20761819
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,46 RON
Valoare atribuită
187,46 RON
Data publicării
03.07.2018 11:38
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,46 RON

din 187,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.