Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REFACERE DC 7 DRAGUSENI - SARATA

Număr anunț
DA20973836
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUSENI (CUI 3503635)
Furnizor / câștigător
VULTURI SRL (CUI RO17782459)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.429 RON
Valoare atribuită
122.429 RON
Data publicării
06.08.2018 13:51
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.429 RON

din 122.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.