Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale promotionale

Număr anunț
DA20755692
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI RO15270916)
Cod CPV
39225700-2 · Sticle, borcane si flacoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042,35 RON
Valoare atribuită
2.042,35 RON
Data publicării
02.07.2018 14:56
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042,35 RON

din 2.042,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.