Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale Constructii
- Număr anunț
- DA20759719
- Autoritate contractantă
- Comuna Birchis (CUI 3519127)
- Furnizor / câștigător
- ADY STOIAN SRL (CUI RO17532851)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,89 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 10:12
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,89 RON
din 1.176,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro