Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET 100 BUC MUFE UTP RJ45 8p8c ecranata metal ( mufa utp rj-45 ecranare metalica)
- Număr anunț
- DA20970003
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,86 RON
- Valoare atribuită
- 100,86 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 10:10
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,86 RON
din 100,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro