Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese instalatie camere frigorifice

Număr anunț
DA20968054
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI RO4014904)
Cod CPV
42513290-4 · Echipament frigorific industrial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,19 RON
Valoare atribuită
1.283,19 RON
Data publicării
03.08.2018 17:12
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,19 RON

din 1.283,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.