Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FISET METALIC ECO , 90X40X180CM
- Număr anunț
- DA20957138
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- MEVIRA INTERNATIONAL SRL (CUI RO36751980)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.912,60 RON
- Valoare finală
- 1.912,60 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 12:11
- Data finalizării
- 06.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.