Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch KVM Aten 2 port
- Număr anunț
- DA20955142
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,98 RON
- Valoare atribuită
- 341,98 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:23
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
341,98 RON
din 341,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro