Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
Cartus determinare patogeni si markeri infectii de tesut,Cartus det patogeni si markeri pneumonie
- Număr anunț
- DA20968733
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 56.400 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 08:43
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.400 RON
din 60.000 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 3.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.