Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese originale reparatie polizor unghiular GWS 15-125 CIE

Număr anunț
DA20771055
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
Cod CPV
42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,30 RON
Valoare atribuită
479,30 RON
Data publicării
04.07.2018 10:49
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,30 RON

din 479,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.