Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie scoch hartie

Număr anunț
DA20768108
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI (CUI 3796985)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,52 RON
Valoare atribuită
2,52 RON
Data publicării
04.07.2018 08:21
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,52 RON

din 2,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.