Ofertă acceptată Cumpărare directă

USCATOR RUFE MERCUR 27 M

Număr anunț
DA20968143
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,56 RON
Valoare atribuită
186,56 RON
Data publicării
04.08.2018 09:59
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,56 RON

din 186,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.