Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet corespondenta interna cu confirmare de primire
- Număr anunț
- DA20966746
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.710 RON
- Valoare atribuită
- 22.710 RON
- Data publicării
- 03.08.2018 13:34
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.710 RON
din 22.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro