Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,5% sub estimat
Servicii de consultanta in domeniul resurselor umane
- Număr anunț
- DA20964626
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
- Furnizor / câștigător
- TALENT NETWORK SRL (CUI RO32621995)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.518 RON
- Valoare atribuită
- 127.900 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 11:37
- Termen limită
- 08.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127.900 RON
din 132.518 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 4.618 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.