Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senile cauciuc pentru Bobcat E 35, ANUNT ADV1021079
- Număr anunț
- DA20754114
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 13:48
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.850 RON
din 3.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro