Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA20942571
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IEREMIA IRIMESCU BRUSTURI (CUI 17197617)
Furnizor / câștigător
DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,76 RON
Valoare finală
127,76 RON
Data publicării
31.07.2018 13:57
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
05.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.