Ofertă refuzată Cumpărare directă

POMPA INOX CU FLOTOR MAKITA PF1110

Număr anunț
DA20958648
Autoritate contractantă
MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
Furnizor / câștigător
MATIX POWER S.R.L. (CUI RO18515069)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,40 RON
Valoare finală
839,40 RON
Data publicării
02.08.2018 13:34
Data finalizării
06.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.