Ofertă acceptată Cumpărare directă

pipeta automata monocanal cu volum reglabil 10-100 µl,100-1000 µl,500-5000 µl,200-1000 µl,50-200 µl

Număr anunț
DA20970715
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.889 RON
Valoare atribuită
3.889 RON
Data publicării
06.08.2018 10:51
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.889 RON

din 3.889 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.