Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Europubele transport deseuri medicale periculoase,120 litri
- Număr anunț
- DA20973330
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 13:19
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 16:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
390 RON
din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro