Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAR LAVABIL ZERTIFICAT 15KG

Număr anunț
DA20944784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 29127380)
Furnizor / câștigător
INTERTRANSCOM IMPEX SRL (CUI RO5169494)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
31.07.2018 19:52
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.