Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere utilaje si echipament pentru constructii cu operator- autogreder

Număr anunț
DA20970364
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
Furnizor / câștigător
EUROGES HOLDING SRL (CUI 21865056)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.840 RON
Valoare atribuită
8.840 RON
Data publicării
06.08.2018 10:30
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.840 RON

din 8.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.