Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a automobilelor

Număr anunț
DA20973376
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
Furnizor / câștigător
LELUŢIU AUTO RALLY SRL (CUI 35240375)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.817,51 RON
Valoare atribuită
6.817,51 RON
Data publicării
06.08.2018 13:22
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.817,51 RON

din 6.817,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.