Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE APARAT DE SUDURA MMA250PI
- Număr anunț
- DA20972259
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,91 RON
- Valoare atribuită
- 168,91 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:14
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,91 RON
din 168,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro