Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie de incuietori electronice
- Număr anunț
- DA20773480
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
- Cod CPV
- 44521120-5 · Incuietoare electronica de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448 RON
- Valoare atribuită
- 448 RON
- Data publicării
- 04.07.2018 12:39
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448 RON
din 448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro