Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servcii de colectare ,transport,depozitare deseuri municipale in municipiul ALBA IULIA

Număr anunț
DA20954065
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
POLARIS M.HOLDING SRL (CUI RO12079629)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.705 RON
Valoare atribuită
15.705 RON
Data publicării
02.08.2018 09:24
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.705 RON

din 15.705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.