Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)

Număr anunț
DA20771418
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" CALARASI (CUI 23537500)
Furnizor / câștigător
ŞTEFAN ALEX SRL (CUI RO18209825)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,74 RON
Valoare atribuită
48,74 RON
Data publicării
04.07.2018 11:05
Termen limită
09.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,74 RON

din 48,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.