Ofertă acceptată Cumpărare directă

55110000-4 Servicii de cazare la hotel (Rev.2)

Număr anunț
DA20958313
Autoritate contractantă
Inspectoratul Școlar Județean Ilfov (CUI 10276616)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.084,35 RON
Valoare atribuită
33.084,35 RON
Data publicării
02.08.2018 13:17
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.084,35 RON

din 33.084,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.