Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de colectare si transport deseuri menajere

Număr anunț
DA20948750
Autoritate contractantă
Comuna Lespezi (CUI 4541319)
Furnizor / câștigător
ADD-MAIN CONTRACTOR S.R.L. (CUI 38781464)
Cod CPV
90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.750 RON
Valoare atribuită
74.750 RON
Data publicării
01.08.2018 12:02
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.750 RON

din 74.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.