Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare si amenajare santuri pentru Comuna Adunatii Copaceni, Giurgiu

Număr anunț
DA20740266
Autoritate contractantă
Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) (CUI 5246171)
Furnizor / câștigător
MIDAS CONCEPT BUSINESS S.R.L. (CUI 39240750)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.583,60 RON
Valoare atribuită
32.583,60 RON
Data publicării
29.06.2018 09:46
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
04.07.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.583,60 RON

din 32.583,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.