Ofertă acceptată
Cumpărare directă
R7939/19.05.2026 - Pachet otel rotund 12mm/16mm
- Număr anunț
- DA40436306
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 14622000-7 · Otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,52 RON
- Valoare atribuită
- 111,52 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:32
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,52 RON
din 111,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro