Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de asistenta tehnica - dirigentie de santier 1,4% din valoarea C+M 674928,99 lei = 9449 lei
- Număr anunț
- DA20966784
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- EULIPEX CONSTRUCT SRL (CUI RO9850200)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.449 RON
- Valoare atribuită
- 1,40 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2018 13:38
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1,40 RON
din 9.449 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 9.447,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.