Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare conuri de semnalizare reflectorizante
- Număr anunț
- DA20972062
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- SALCOR S.R.L. (CUI RO11931861)
- Cod CPV
- 34928460-0 · Conuri de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.839 RON
- Valoare atribuită
- 1.839 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:03
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.839 RON
din 1.839 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro