Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME FRUCTE

Număr anunț
DA20962081
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,87 RON
Valoare atribuită
118,87 RON
Data publicării
03.08.2018 09:14
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,87 RON

din 118,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.