Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reparatie Laptop 2 in 1 Lenovo Yoga 900-1- venituri

Număr anunț
DA20960693
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
DEPANERO SRL (CUI RO27846339)
Cod CPV
50312420-5 · Repararea microcomputerelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.288,24 RON
Valoare finală
2.288,24 RON
Data publicării
02.08.2018 15:40
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.