Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC H46 20L
- Număr anunț
- DA20972066
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- OPEXIM SRL (CUI RO3802041)
- Cod CPV
- 09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,94 RON
- Valoare atribuită
- 231,94 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 12:03
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,94 RON
din 231,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro