Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII INSTITUTII DE INVATAMINT

Număr anunț
DA20977015
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DRAGHICENI (CUI 25306227)
Furnizor / câștigător
TEOALEX FLORCONSTRUCT SRL (CUI 30375070)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.095,12 RON
Valoare atribuită
5.095,12 RON
Data publicării
07.08.2018 09:09
Termen limită
12.08.2018 17:00
Data finalizării
07.08.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.095,12 RON

din 5.095,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.