Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Marea carte a Unirii-Inceputuri, Vasile Lupasc Sfintes
- Număr anunț
- DA20975935
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURALĂ LER (CUI 29028182)
- Cod CPV
- 22114000-2 · Dictionare, harti, carti de muzica si alte carti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 06.08.2018 16:40
- Termen limită
- 11.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.08.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.900 RON
din 9.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro