Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie carti Povestiri istorice - Antologie, Dumitru Almas

Număr anunț
DA20975563
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22114000-2 · Dictionare, harti, carti de muzica si alte carti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.450 RON
Valoare atribuită
9.450 RON
Data publicării
06.08.2018 15:43
Termen limită
11.08.2018 17:00
Data finalizării
06.08.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.450 RON

din 9.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.