Ofertă refuzată Cumpărare directă

BANDAJ ELASTIC CU CLEMA MINUT 7,5cm x 4,5m in cutie individuala

Număr anunț
DA20966425
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare finală
117,50 RON
Data publicării
03.08.2018 13:14
Data finalizării
07.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.